5 porad jak kupić książkę elektroniczną lub audiobooka na prezent

5 porad jak kupić książkę elektroniczną lub audiobooka na prezent

W sieci dostępnych jest wiele opcji e-booków i audiobooków. Istnieją książki Kindle i subskrypcje Audible, a także eStories i Kindle Paperwhite. Istnieje również wiele różnych rodzajów książek cyfrowych, takich jak powieści graficzne i nonfiction.

Książki Kindle

Amazon umożliwia wysyłanie książek Kindle jako prezentu na określony adres e-mail. Wystarczy wprowadzić imię i nazwisko oraz adres e-mail odbiorcy w polu „From” i kliknąć „Add Gift”. Możesz także zostawić spersonalizowaną wiadomość dla swojego giftee lub określić konkretną datę dostawy.

Jeśli planujesz wysłać książkę Kindle jako prezent na adres w USA, musisz ustawić datę dostawy. Po wybraniu daty dostawy, odbiorca otrzyma e-mail z instrukcjami. Odbiorca będzie miał wtedy możliwość przyjęcia prezentu lub wymiany go na kredyt.

Po wybraniu daty i godziny dostawy, będziesz mógł podarować książkę Kindle. Możesz również określić adres e-mail odbiorcy, aby mógł łatwo pobrać prezent. E-maile z prezentami można wysłać bezpośrednio z Amazon do odbiorcy lub do siebie.

Jeśli szukasz prezentu, który jest zarówno praktyczny, jak i przemyślany, ebooki są idealnym wyborem. Są łatwe do podarowania i są bardzo przystępne cenowo. Pojedyncza książka Kindle może kosztować już od 3 dolarów, a nawet możesz kupić członkostwo Kindle Unlimited za zaledwie 60 dolarów!

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto mocno używa Kindle, możesz rozważyć podarowanie członkostwa Audible zamiast. W ten sposób odbiorca może zapisać się na miesięczne członkostwo, które pozwala im pobrać nowe wydania za darmo. To może być znacznie lepsza opcja niż kupowanie nowych wydań przez cały czas.

Innym świetnym pomysłem na podarowanie książek Kindle jest zakup karty podarunkowej Amazon. Amazon pozwala wybrać datę przybycia prezentu i można wymienić prezent na kartę podarunkową Amazon, jeśli nie można go dostarczyć na czas. Odbiorca może wtedy zdecydować, czy chce go wymienić na inną książkę.

Amazon jest ogromną biblioteką e-booków i sprzedaje miliony tytułów w formacie Kindle. Możesz przeglądać katalog Kindle w poszukiwaniu konkretnej książki lub wyszukiwać słowa kluczowe lub frazy, aby zawęzić wyszukiwanie. Gdy znajdziesz idealną książkę, możesz ją kupić bezpośrednio w sklepie.

Subskrypcje Audible

Jeśli chodzi o zakup prezentu dla bliskiej osoby, subskrypcja audiobooków lub e-booków może być wyjątkowym i przemyślanym wyborem. Możesz wybrać konkretną długość lub liczbę miesięcy abonamentu. Możesz również spersonalizować prezent, dodając wiadomość lub kartkę. Audible posiada również centrum prezentów, które pozwoli Ci na zakup i wydrukowanie prezentu, abyś mógł go wręczyć osobie obdarowanej. Aby kupić subskrypcję prezentową, wystarczy wybrać długość subskrypcji, którą chcesz podarować, a następnie wprowadzić imię i nazwisko oraz adres e-mail odbiorcy.

Jeśli obdarowana osoba woli zatrzymać prezent w domu, audiobooki są świetnym sposobem na jego wręczenie. Nie tylko sprawi, że stosy nie będą rosły, ale także sprawi, że lista „Do przeczytania” odbiorcy będzie dłuższa. Audible oferuje usługę, która ułatwia wręczenie audiobooka w prezencie. Możesz wykupić członkostwo w Audible, a następnie wysłać kod e-mailem lub wydrukować kupon upominkowy.

Jeśli szukasz sposobu na zakup audiobooków dla przyjaciela, członka rodziny lub współpracownika, rozważ zakup subskrypcji e-booków w serwisie. Subskrypcja dostępna jest w wielu formatach i oparta jest na systemie kredytowym. Możesz podarować jeden audiobook lub trzy. W ten sposób odbiorca może wybrać audiobook, którego chce słuchać w konkretnym dniu. Możesz nawet wybrać spersonalizowaną okładkę dla karty podarunkowej.

Jeśli wolisz audiobooki, Audible oferuje opcję członkostwa, która pozwala na pobieranie audiobooków na prawie każde urządzenie. Możesz wybierać z szerokiej gamy tytułów, od samopomocy do literatury pięknej. Opłata za członkostwo jest również niska, dzięki czemu jest to doskonały prezent dla przyjaciela.

Innym sposobem na zakup e-booka lub audiobooka na prezent jest zakup w ulubionym sklepie danej osoby. Kindle, Nook i inne dedykowane sklepy z e-bookami pozwalają na wręczenie odbiorcy upragnionej książki lub audiobooka w prezencie.

eStories

Wybór książki na prezent to przemyślany gest, który wzmacnia relację z kimś wyjątkowym. Ważne jest jednak, aby starannie dobrać prezent i wybrać ten najlepszy dla odbiorcy. Weź pod uwagę zainteresowania odbiorcy, wydarzenia życiowe i możliwości rozwoju.

Wiele serwisów z e-bookami i audiobookami sprawia, że proces wyboru prezentu jest prosty. Możesz wybrać książkę elektroniczną lub audiobooka, wybrać datę dostawy i dołączyć spersonalizowaną wiadomość do prezentu. Możesz nawet wydrukować voucher na prezent lub wysłać go e-mailem do odbiorcy.

Audible oferuje ogromny wybór audiobooków, więc możesz wybierać spośród setek tytułów. Możesz wybrać stary ulubiony utwór lub nową premierę. Funkcja „giftingu” w Audible jest bezproblemowa i łatwa w użyciu. Wystarczy otworzyć stronę w dowolnej przeglądarce i wyszukać książkę, którą chcesz podarować. Następnie wybierz metodę podarunku i wpisz nazwisko i adres odbiorcy. Możesz nawet wybrać datę i godzinę dostawy.

Audiobook na CD to lepszy prezent niż e-book. Osoba obdarowana może odtworzyć go na odtwarzaczu CD lub pobrać na preferowaną platformę audio. Tak czy inaczej, prezent będzie doceniony przez obdarowanego. Storytel można również wykorzystać jako prezent dla przyjaciół lub rodziny. Korzystając z platformy, przyjaciele i rodzina mogą dzielić się ze sobą swoimi ulubionymi książkami i cieszyć się nowymi światami.

Niezależnie od tego, czy szukasz książki do podarowania, czy prezentu, e-booki i audiobooki są świetną opcją zarówno dla osób prywatnych, jak i dla środowiska. Bon upominkowy może być wykorzystany na zakup fizycznej książki lub audiobooka. Karta upominkowa z Amazon to dodatkowy bonus. A do tego jest łatwy do kupienia i podarowania!

Kindle Paperwhite

Jeśli chcesz kupić prezent dla przyjaciela lub członka rodziny, możesz kupić e-book lub audiobook na Kindle Paperwhite. To urządzenie jest wodoodporne, wytrzymałe i ma podświetlany ekran ułatwiający czytanie. Kindle Paperwhite pozwala wybrać numer strony książki, którą aktualnie czytasz, a także pokazuje procent książki, którą już przeczytałeś. Pozwala także na cykliczne sprawdzanie ilości przeczytanych minut lub godzin. Możesz również wybrać, aby lokalizacja książki była wyświetlana na dole ekranu.

Aby kupić e-book lub audiobook na prezent na Kindle Paperwhite, wykonaj następujące kroki. Po pierwsze, wybierz adres e-mail odbiorcy. Następnie wprowadź krótką wiadomość. Możesz również wybrać datę, w której chcesz, aby prezent dotarł. Kiedy skończysz, kliknij żółty przycisk „Złóż zamówienie”.

Po zakupie e-booka lub audiobooka możesz dać osobie obdarowanej opcję ponownej rejestracji urządzenia za pomocą tych samych danych uwierzytelniających konta Kindle, które zostały użyte do zakupu. Ponadto, jeśli odbiorca jest fanem audiobooków, możesz podarować mu również subskrypcję Audible. Będzie to docenione i cenione przez odbiorcę.

Innym sposobem na zakup e-booka lub audiobooka dla kogoś jest zakup karty podarunkowej dla odbiorcy. Odbiorca może użyć karty jako metody płatności. Amazon poprosi o kartę kredytową, aby zakończyć transakcję. Odbiorca zostanie powiadomiony o zakupie na końcu procesu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *