Dobrze przygotowana na egzamin studentka

Czy można kupić naklejkę na legitymację studencką?

Wraz z początkiem pierwszego roku akademickiego studenci otrzymują legitymację. Kiedyś miała ona formę papierową, na której znajdowały się miejsca na pieczątki. Wystarczyło na początku kolejnego semestru zgłosić się do dziekanatu, by otrzymać przedłużenie ważności dla tego dokumentu. Od kilkunastu lat stosuje się jednak nowoczesną, plastikową formę legitymacji studenckiej. Przedłużenie odbywa się poprzez przyklejenie hologramu w odpowiednie miejsce. Gdzie można zdobyć legitymację studencką? Jak wygląda hologram, który jest na nią naklejany?

Co zawiera naklejka na legitymację studencką?

Legitymacja studencka zawiera zdjęcie, ale także dane studenta. Natomiast sama naklejka ma znak orła i RP, ale też datę ważności, która jest nacinana w sposób laserowy. Hologram zawiera również numer seryjny naklejki, kod uczelni, które są zawarte w ośmiu cyfrach. Należy pamiętać, że przy próbie odklejenia naklejki ulega ona zniszczeniu. Tym samym traci ważność. W ostatnim czasie coraz więcej osób zbiera kolekcjonerskie hologramy studenckie, ze względu na ich ciekawy wygląd. Tym samym naklejki ELS można zdobyć nie tylko w dziekanacie uczelni, lecz także w sklepach internetowych. 

Do czego uprawnia legitymacja studencka?

Legitymacja studencka obecnie ma postać zielonej karty i jest nowoczesną formą dobrze znanej papierowej wersji. Obowiązuje zarówno na uczelniach publicznych, jak i tych prywatnych. Karta ma specjalne miejsce na hologramy i naklejki, które przedłużają jej ważność co semestr. Można je odebrać w dziekanacie swojej uczelni, ale także kupić w sklepie internetowym (w tym przypadku jedynie w celach filatelistycznych). Naklejka na legitymacje umożliwia korzystanie ze zniżek w punktach usługowych, hotelach, księgarniach, ale także transporcie publicznym. Pojawia się wiele imprez, na które z legitymacją studencką można mieć zniżkę bądź też darmowe wejście. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszy się jej posiadanie. Oryginalną naklejkę na legitymację studencką w celach kolekcjonerskich można nabyć na

Jak można zdobyć naklejkę na legitymację studencką?

Każdy student na początku kolejnego semestru powinien udać się do dziekanatu, w celu zdobycia hologramu na legitymację studencką. Jednak popularność naklejek jest na tyle duża, że można je obecnie kupić w celach kolekcjonerskich w wielu miejscach w sieci. Przede wszystkim są to sklepy internetowe, ale również Allegro czy lokalne grupy w mediach społecznościowych. Decydując się na zakup, warto wybrać wiarygodne źródło, jakim jest profesjonalny sklep kolekcjonerski, ponieważ dzięki temu naklejka ELS będzie wysokiej jakości, a jej wygląd nie będzie odbiegał od tej prawdziwej. Jaki typ produktu cieszy się największym zainteresowaniem? Obserwując wyniki sprzedażowe, prym wiedzie hologram doktorancki, dlatego osoby zainteresowane zakupem, powinny zapoznać się z ofertą, zanim zdecydują się na złożenie zamówienia. Na forach internetowych można spotkać się z opiniami dotyczącymi zakupu, polecane są także miejsca godne uwagi. Zainteresowanych zdobyciem kolekcjonerów naklejek przybywa, co oznacza, że każdy może nie tylko zdobyć wszelkie informacje w internecie, lecz także zrobić z nich użytek na potrzeby poszerzenia kolekcji. 

Może Cię zainteresować: Czym są hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką?Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *